Major Affiliate Marketing Academy
Академія МАМА – це перший український комплексний освітній проєкт, побудований на базі платформи MIT та Гарварду – eDX, націлений на якісне освоєння затребуваних на ринку професій у сфері affiliate marketing, а також методик роботи в цій галузі на себе, віддалено та без керівництва: арбітраж трафіку та інші способи лідогенерації за моделями CPA, CPL, CPI, CPS та іншими, поширеними в аффілейт маркетингу.
МАМА НАДАСТЬ ВСІ ПОТРІБНІ ЗНАННЯ ТА НАВИЧКИ
Після проходження окремих курсів ви отримаєте повноцінну нову професію для старту кар'єри у сфері affiliate marketing. Інші курси дозволять розібратися з нуля та заглибитись у тематики арбітражу та лідогенерації. Кожен курс надасть ВСІ потрібні знання та навички, щоб почати заробляти гроші у галузі.
МАМА ВИДАЄ СЕРТИФІКАТ

Після закінчення онлайн-курсу в Академії МАМА ви отримуєте сертифікат, який оцінять у кожній компанії, що працює в галузі affiliate marketing. Щоб отримати сертифікат, вам достатньо старанно вчитися і виконувати всі завдання, а також успішно пройти підсумковий тест курсу. Сертифікати не видаються під час проходження "курсу у записі".
МАМА ВЛАШТУЄ НА РОБОТУ

МАМА співпрацює з компаніями зі сфери affiliate marketing у різних куточках світу. Компанії-партнери уважно стежать за вашим навчанням на тому чи іншому курсі, щоб одразу після його завершення запропонувати роботу найкращим студентам.
МАМА ДАСТЬ ВСЕ, ЩОБ ТИ СТАРТУВАВ РОБОТУ НА СЕБЕ
Курси з арбітражу та продажу трафіку націлені на тих, хто хоче почати працювати сам на себе. Середній заробіток спеціалістів у галузі - $2500, і може сягати понад $50 000 на місяць і вище у тих, хто працьовитий і вміє ефективно працювати з інформацією, знаходити найсмачніші офери і вигадувати власні нестандартні рішення. І ти, як і мріяв, зможеш працювати з дому чи затишного кафе у будь-якій точці світу.
МОЖЛИВІСТЬ ПРАЦЮВАТИ ВІДДАЛЕНО
Практично всі професіонали у сфері affiliate marketing можуть працювати віддалено. Більше того, саме в цій сфері ця практика регулярна і вважається нормою.
МОЖЛИВІСТЬ МІКСУВАТИ РОБОТУ ТА ПОДОРОЖІ
Сфера affiliate marketing глобалізована та дуже цінує нетворкінг при особистому спілкуванні. Щорічно компанії з галузі беруть участь та відвідують до 40 міжнародних профільних конференцій по всьому світу. Акаунт менеджери та медіабаєри (штатні арбітражники), зазвичай входять до команд для таких захоплюючих та корисних поїздок.
МАМА МАЄ ВАЖЛИВІ АРГУМЕНТИ ЧОМУ ВАМ ПОТРІБНО ПРОЙТИ НАВЧАННЯ В АКАДЕМІЇ
АКТУАЛЬНА, ВЕЛИКА, ЗАМОЖНА ГАЛУЗЬ
З ГОСТРОЮ НЕСТАЧЕЮ ПРОФЕСІОНАЛІВ
Affiliate marketing (аффілейт маркетинг) – це широке поняття, яке включає всі компанії, команди та окремих фахівців, які заробляють на тому, що постачають трафік на офери (арбітражники та інші аффілейти), або приймають його (рекламодавці, партнерські програми), або продають його (рекламні мережі).
До галузі також входять компанії, які пропонують корисні послуги для представників ринку:
трекери для обліку трафіку
анти-фрод рішення
шпигунські сервіси для відстеження креативів
інші
Більше 2000
Компаній та команд в Україні
Середній заробіток співробітників компаній в аффілейт маркетингу, наприклад, аккаунт менеджерів -
$ 1500 на місяць
Середній заробіток арбітражників:
від $2500 до $50 000 і більше на місяць
Цікаві відрядження
Затребуваність професії
Гарантоване працевлаштування
Професіонал галузі відвідує від 10 до 40 конференцій на рік. На вас чекають відрядження від Лісабона до Бангкока, цікавий нетворкінг і найкращі вечірки.
При всьому своєму багатстві та різноманітності, галузь відчуває гостру нестачу кадрів і часто змушена переплачувати не найкваліфікованішим фахівцям лише за те, що вони мають базові знання та 1-3 місяці досвіду у сфері.
Кожен курс МАМА на старті відразу має кілька компаній-спонсорів, які уважно стежитимуть за вашим навчанням і готові запропонувати роботу відразу після закінчення курсу, якщо ви навчалися професії, або партнерство, якщо ви навчалися роботі з трафіком.
УНІКАЛЬНА ОСВІТНЯ ПЛАТФОРМА
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ПЛАТФОРМА
Розробники МАМА створили унікальні можливості для навчання на основі технологічної платформи EdX.
EdX – найінтелектуальніша платформа в американській дистанційній освіті. Спільний продукт MIT (Массачусетського технологічного інституту), університету Гарварду та університету Берклі.
Над доопрацюванням відкритого програмного забезпечення EdX для Академії МАМА працювали найкращі програмісти: ми вклали рік зусиль найкрутішої команди розробників і багато грошей, щоб кожному студенту МАМА була доступна якісна інтерактивна онлайн-освіта у галузі affiliate marketing.


БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
Функціонал курсів МАМА наповнений великою кількістю різних інструментів: відео, тести, текстові блоки, візуальні матеріали, інтерактиви зі студентами, функції вебінарів та онлайн-підтримка від команди Академії та викладачів курсу протягом усього навчання.
БОНУСНА ПРОГРАМА
МАМА пропонує всім студентам унікальну систему нарахування внутрішніх балів за успішність та активність, які можна витрачати на купівлю платних курсів Академії та сервісів від партнерів.
УНІКАЛЬНІ КУРСИ
Цінність Академії – максимально цільові, унікальні, нішеві курси з тематики affiliate marketing. У сфері affiliate marketing повністю відсутня комплексна освіта. Так, ви можете знайти в інтернеті курси-одиначки, «одноразові акції». Але повноцінних освітніх платформ чи університетів у сфері – немає.


МАМА – системна академія, наповнена комплексними тематичними освітніми курсами, об'єднаними єдиною платформою з максимально зручним та широким функціоналом.
МАМА ПРОПОНУЄ:


ОТРИМАННЯ НОВОЇ ПРОФЕСІЇ В AFFILIATE MARKETING
«Акаунт менеджер у сфері affiliate marketing»
КУРСИ АРБІТРАЖУ ТРАФІКА
  • Як лити трафік та заробляти з дому чи з «гамака на пляжі».
  • Як купувати трафік
КУРСИ З АЛЬТЕРНАТИВНИХ СПОСОБІВ ЗДОБУТТЯ ТРАФІКА
  • Як бути affiliate, але не арбітражником
  • Як створювати власні канали генерації трафіку